SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 6408115
nr 640 8115
Skedar
Diverse, tidigt 1800-tal, Silver
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 17 maj 2010
kl 19:46:20
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.